Linda Laxell

linda@finnvox.fi

+358 40 731 7782

Toimitusjohtaja

Hallinto

Aki Sihvonen

aki@finnvox.fi

+358 50 370 4142

Studiopäällikkö

Äänitys, miksaus, tuotanto

Mikko Rothfors

mikko@finnvox.fi

+358 40 588 0492

Tuotantopäällikkö, elokuvatuotannot

Risto Hemmi

risto@finnvox.fi

+358 50 0850 698

Legenda

Äänitys, miksaus

Mikko Karmila

Miksaus

Daniel Hagström

daniel@finnvox.fi

+358 50 342 4605

Masterointi

Mika Jussila

mika@finnvox.fi

+358 40 511 2668

Masterointi

Pauli Saastamoinen

pauli@finnvox.fi

+358 40 558 6571

Masterointi

Leevi Kohonen

leevi@finnvox.fi

+358 50 501 5142

Äänitys, miksaus, tuotanto

Niklas Jussila

niklas@finnvox.fi

+358 40 748 2282

Äänitys / Ljudtekniker

Service också på svenska

Minkku Peltonen

minkku@finnvox.fi

+358 40 731 7782

Toimistovastaava

Laskutus

YHTEYSTIEDOT

FINNVOX STUDIOT OY

Arinatie 8, 00370 Helsinki

0201560-1

Ammattilaisemme auttavat sinua ilomielin!

Finnvox Studiot Oy

Arinatie 8

00370 Helsinki, Finland

VAT FI02015601

© 2021 Finnvox Studiot Oy

site design by Daniel Hagström

  • Facebook
  • Instagram